174

hlasov

Naučme deti korčuľovať
číslo projektu: 435

Hrdina: Martin Cibák

Prečo je hrdinom: Martin Cibák je bývalý slovenský hokejový reprezentant a držiteľ najcennejšej hokejovej trofeje Stanleyho pohára. Je jedným zo spoluzakladateľov neziskovej organizácie a neinvestičného fondu Hokejové talenty, ktorých hlavnou úlohou je podpora rozvoja mládežníckeho hokeja na Liptove. Svojím aktívnym angažovaním sa od roku 2011 pomohol znovu naštartovať náborový proces detí z Liptova na hokej. Pomocou spolupráce s ďalšími hokejistami z Liptova, ktorým nie je osud hokeja na Slovensku ľahostajný, prepracovaným systémom zapožičiavania hokejových vystrojí, vytváraním dobre zabezpečeného športového prostredia pre ľadový hokej, pritiahol k tomuto športu za posledných 5 rokov 200 nových detí.

Organizácia: Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z.

Okres: Liptovský Mikuláš

Web: http://www.hokejovetalenty.sk

V meste Liptovský Hrádok bude 1.9.2019 slávnostne otvorená nová multifunkčná hala s ľadovou plochou. Po dvojročnej príprave a spolupráce Martina Cibáka s vedením mesta Liptovský Hrádok a SZĽH, naše občianske združenie Hokejové talenty plánuje pri príležitosti spustenia haly otvoriť hokejovú prípravku pre deti vo veku od 4 -10 rokov, ktorá bude prebiehať v rámci školského klubu. Zároveň budeme zabezpečovať, prostredníctvom našich kvalifikovaných trénerov, korčuliarsky program pre deti z materských a základných škôl v Liptovskom Hrádku. Projekt nadácie Slovenskej sporiteľne spočíva v pomoci zakúpenia pomôcok pre budúcich korčuliarov a hokejistov v danom regióne.

Udeľujem Slovenskej sporiteľni, a.s. súhlas so spracúvaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovávanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Slovenskej sporiteľne. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie | Zmeniť nastavenia