930

hlasov

Telocvikári školám
číslo projektu: 652

Hrdina: Dávid Zeman

Prečo je hrdinom: Od roku 2016 vedie projekt Telocvikari.sk o.z.. Snaží sa budovať celoslovenskú komunitu telocvikárov na školách. Svojimi videami inšpiruje a motivuje učiteľov k lepšej práci s našimi deťmi na hodinách telesnej výchovy.

Organizácia: Telocvikari.sk o.z.

Okres: Bratislava I

Web: http://www.telocvikari.sk

Cieľom Telocvikari.sk je zapojiť čo najviac telocvikárov. Aby aktívne zdieľali svoje skúsenosti formou videí. Zatiaľ to robí len hŕstka statočných. Radi by sme zapojili školy z celého Slovenska a telocvikárov. Ako motiváciu by sme radi využili balíčky športového vybavenia pre telocvikárov a školy, ktoré sa do projektu aktívne zapoja. Radi by sme investovali aj do videotechniky na skvalitnenie našej tvorby, ktorú môžete vidieť na www.telocvikari.sk.

Udeľujem Slovenskej sporiteľni, a.s. súhlas so spracúvaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovávanie dát. Údaje získané prostredníctvom cookies môžu byť spracúvané aj ďalšími zmluvnými partnermi Slovenskej sporiteľne. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Bližšie informácie | Zmeniť nastavenia