Boris a Brambor exkluzívne na mamnato.sk

Pozrite si zákulisie nakrúcania podcastu s legendou NHL a strelcom zlatého gólu Petrom Bondrom.

Športový podcast Mariána Gáboríka a Borisa Valábika Boris a Brambor sa za pár mesiacov od spustenia stal na Slovensku fenoménom. Podcast, ktorý nie je len o hokeji, totiž prináša doteraz málo vídaný pohľad do zákulisia najpopulárnejšieho športu u nás. Desiatky tisíc fanúšikov netrpezlivo každý týždeň čakajú na zaujímavé a často aj pikantné a doteraz nezverejnené informácie zo sveta športu, ale aj šoubiznisu. Boris a Brambor už stihli vyspovedať Mareka Hamšíka, Mariána Hossu, ale aj Adelu či Ivana Táslera a mnohých ďalších. Ďalšie hviezdne mená už čakajú na ich ostré otázky.

A my sa tešíme, že môžeme oznámiť spojenie najúspešnejšieho slovenského športového podcastu Boris a Brambor s najobľúbenejšou digitálnou bankou. Slovenská sporiteľňa sa stáva nielen hlavným partnerom podcastu, ale v každom vydaní prinesie špeciálnu rubriku #mamnato moment. Zároveň vám na tejto stránke budeme exkluzívne prinášať pohľad do zákulisia nakrúcania podcastov.

Dnes si môžete pozrieť, ako prebiehalo nakrúcanie podcastu so strelcom nášho zlatého gólu na MS vo Švédsku a legendou NHL Petrom Bondrom. Vo videu sa dozviete, kedy sme podľa Petra Bondru, ktorého spoluhráči prezývali „Bonzai“, mali najlepšie mužstvo v histórii. Aká bola jeho cesta z Popradu cez Košice až do NHL, aký ťahák nosieval vo svojej taštičke a aj to, čo znamená „očný strečing“ a či mu to pomáhalo dávať viac gólov. Viac zaujímavého obsahu vás čaká vo videu.

Pokračujte v čítaní